Вибираємо найкращий лазерний принтер

Ви шукаєте, де придбати найкращий лазерний принтер за прийнятною ціною? Витрачаєте свій час на безрезультатні пошуки комп'ютерної оргтехніки з усіма необхідними для офісу характеристиками? Зупиніться!

Прочитавши дану статтю, вже через кілька хвилин ви дізнаєтеся всю корисну інформацію про лазерні принтери, а також дізнаєтеся, де можна замовити якісну комп'ютерну оргтехніку як для дому, так і для офісу.

Лазерні принтери друкують "порошковими чорнилами". Бувають двох типів: кольорові та чорно-білі. Відповідно, лазерні чорно-білі принтери придатні для друку лише тексту і документів. Для цих завдань вони підходять як найкраще. Лазерні кольорові призначені для друку зображень, буклетів тощо.

Переваги чорно-білих лазерних принтерів:

- Вони ідеально підходять для тексту

- Мають високу швидкість друку

- Розраховані на високе навантаження друку

- Низька вартість відбитка

Лазерні чорно-білі принтери не підходять для друку зображень.

Плюси і мінуси кольорових лазерних принтерів:

- Дозволяє друкувати документи й сторінки, які містять зображення та кольорові схеми.

- Висока швидкість друку (відносно кольорового струменевого принтера)

Варто відзначити, що вони не придатні для друку фотографій і коштують досить дорого.

Лазерні чорно-білі принтери ідеальні в офісі або вдома, якщо вам не потрібно друкувати кольорові зображення і фотографії. Для цього вони підійдуть повністю. Висока швидкість друку дозволяє швидко друкувати великі документи/книги. Високе навантаження дозволить друкувати великі обсяги абсолютно спокійно, гарантуючи безперебійну роботу пристрою. Також низька вартість відбитка не може не радувати. На одній заправці принтер дозволяє віддрукувати дуже багато сторінок тексту (залежить від конкретної моделі).

Якщо говорити про кольоровий лазерний принтер, можна сказати, що його застосування більш розумне в офісі, ніж удома. По-перше, такі принтери досить дорогі (так само дорого коштує їх заправка фарбою). По-друге, вони все одно не дозволять друкувати фотографії (якість буде дуже посередня).

Якщо вам необхідно придбати лазерний принтер відмінної якості для дому або для офісу і при цьому не переплачувати, відвідайте інтернет-магазин "Атріум-ПРО", який реалізує комп'ютерну техніку відомих брендів.

Компанія "Атріум-ПРО" пропонує широкий асортимент якісних лазерних принтерів зі всіма необхідними характеристиками. На сайті компанії розміщений каталог лазерних принтерів таких фірм, як HP, Canon, Xerox, Epson, Samsung.

Для вас гарантована не тільки кваліфікована консультація зі всіх питань, але і гнучкі ціни та відмінний сервіс обслуговування.

Дізнатися всі умови для оформлення замовлення можна, перейшовши за посиланням.

Не пропустіть можливості придбати лазерний принтер за вигідною ціною!