Кольоровий струменевий принтер - ідеальний

Принтери бувають різних видів. Одні призначені для виконання вузького кола завдань і купуються найчастіше тільки спеціалізованими закладами (наприклад, фотолабораторіями, які друкують тільки фотографії) або ж людьми, яким потрібно отримувати відбитки тільки одного типу даних (фотографи). Однак у більшості випадків принтери купуються для універсального призначення: для друку текстових документів, для виготовлення аматорських і напівпрофесійних фотографій. Погодьтеся, відносно просто купувати принтери для чогось конкретного і набагато складніше – для узагальнених задач (текст, аматорське фото...), особливо якщо від принтера час від часу потрібна підвищена якість відбитків (якісні фото).

Ви стоїте саме перед таким вибором - який принтер вибрати для універсального призначення, щоб працювати на ньому в домашніх умовах без особливих проблем?

У даній статті ми хочемо розповісти вам про те, що таке кольоровий струменевий принтер, і чому саме цьому типу принтера варто віддавати перевагу при виборі оргтехніки для дому.

Кольорові струменеві принтери друкують рідкими чорнилами. Є відмінності в технології друку (склад чорнила, принцип друку, мінімальний розмір краплі...). Такий тип принтерів ідеально підходить для ролі універсального домашнього пристрою друку.

Переваги струменевого принтера:

- якісний друк кольору ( ідеально підходить для друку фотографій – якість відбитків на рівні фотолабораторії)

- низька вартість

- невелика ціна одного комплекту картриджів (порівняно з заправкою лазерних)

- у сучасних моделях струменевих принтерів швидкість друку досить висока

Якщо ви шукаєте принтер, на якому можна роздрукувати і дипломну роботу, наприклад, або інші документи, а так само якісні фото, і при цьому ви не хочете витрачати велику суму грошей на покупку цього пристрою, то струменевий принтер – це те, що вам потрібно. Струменеві принтери добре і оперативно роздруковують тексти і ідеально справляються з друком фотографій і зображень.

Придбати струменеві принтери за вигідною ціною можна в інтернет-магазині "Атріум-Про". Компанія пропонує широкий асортимент якісних струменевих принтерів таких фірм, як HP, Canon, Xerox, Epson, Samsung.

Подивитися весь асортимент принтерів і дізнатися їх вартість можна тут.

Зручна форма оплати товару і своєчасна доставка в будь-який регіон України гарантуються.

Заходьте, вибирайте, купуйте!